Bizi Arayın: 0 532 284 78 20
Bizi Takip Edin:

Biz Kimiz?

Firmamızın kurucusu; 1936 doğumlu Muzaffer ÇELİK olup, temelini 1956 yılında atmıştır. Muzaffer ÇELİK, çeşitli kurum ve kuruluşlarda taahüt işleri ile iştigal etmiş ve bu arada ÇELİKTAŞ Ticaret'i kurmuştur. 1986 yılına kadar Trabzon'da faaliyet gösteren firmamızın kurucusu Muzaffer ÇELİK, iş bölümümüz ile ilgili derneklerde 15 yıl başkanlık görevini de beraberinde yürütmüştür.

1986 yılında Sakarya'da Muzaffer ÇELİK tarafından ilk olarak Modern Sanayi Sitesinde 10.000 m² arazi üzerinde ÇELİKTAŞ Ticaret adı altında kurulan firmamız 1992 yılında şirketleşerek, ÇELİKTAŞ İNŞAAT TAAHÜT TİCARET ve SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ adını aldı. Daha sonra Başak Traktör Fabrikası Yanı Nehirkent Yolu No: 4 adresinde 40.000 m² arazi üzerinde tekrar yapılanmaya devam etmiştir.

ÇELİKTAŞ İNŞAAT TAAHÜT TİCARET ve SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ adı altında 40.000 m² arazi üzerinde kurulu tesisimizde: vibromatik sistemle 150 mm. çaptan 1200 mm. çapa kadar Beton ve Betonarme boru ve bunların montajında kullanılan ek parçaları (Taban Elemanları) ayrıca; her türlü parke taşı, çeşitli bordürler, çimtaşları, yağmur olukları, beton çiçeklikler, özel parçalar vb. beton ürünlerinin imalatı ve uygulaması yapılmaktadır.

Sertifikalarımızı Görüntülemek İçin Tıklayın!


Yenilikçi Anlayış

Sürekli üretkenlik ve yeni hedeflerler yolunda daima ilerliyoruz.

Deneyimli Ekip

Alanında uzman ekibimiz ile herzaman aynı kaliteyi amaçlıyoruz.

Yüksek Mühendislik

İleri mühendisliğin tüm olanaklardan faydalanarak üretim yapıyoruz.

Dayanıklı Ürünler

Her aşamada testler ile daima dayanıklı ve güçlü ürünler sunuyoruz.

45 yılın vermiş olduğu tecrübe ile kaliteden ödün vermeden yapılan imalatlarımızda beton kalitesi en üst seviyede olacak şekilde hazırlanmaktadır.ÇELİKTAŞ İNŞAAT TAAHÜT TİCARET ve SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

    Adı altında 40.000 m² arazi üzerinde kurulu tesisimizde: vibromatik sistemle 150 mm. çaptan 1200 mm. çapa kadar Beton ve Betonarme boru ve bunların montajında kullanılan ek parçaları (Taban Elemanları) ayrıca; her türlü parke taşı, çeşitli bordürler, çimtaşları, yağmur olukları, beton çiçeklikler, özel parçalar vb. beton ürünlerinin imalatı ve uygulaması yapılmaktadır.

İLETİŞİM